Kapat

İş Ortakları

Delta SkyMiles

Delta SkyMiles

+ %10 İndirim. Sürücünün adının olduğu geçerli SkyMiles kartı, hediye millerin yüklenmesi için araç kiralama istasyonlarında gösterilmelidir.

Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları

Miles & Smiles Sık Uçuş Programının bir üyesi olarak,500 mil artı Europcar’dan kiralama yaptığınızda kiralama başına %15’e kadar indirim kazanın.

Finnair Plus

Finnair Plus

Finnair Plus üyeleri Europcar ile kiralama yaptıklarında özel koşullardan yararlanırlar; puan kazanın, öncelikli oranların keyfini çıkarın ve puanlarınızı araç kiralamaya dönüştürün.

Emirates Skywards

Emirates Skywards

Europcar Emirates Skyward sık uçuş programı ile ortaklık kurmuştur. Bir üyesi olarak, geçerli kiralamalar için 1,000 Skywards Miline kadar kazanç sağlayabilir ve nereye seyahat ediyorsanız kaliteli araç kiralama deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Flying Blue

Flying Blue

AIR FRANCE ve KLM tarafından kurulmuş olan Flying Blue ortakları Air Europe, Kenya Havayolları, Aircalin ve TAROM’un sık kullandığı yolcu programıdır.

Aeroflot

Aeroflot

2013'ten beri tek araç kiralama ortağı olduğumuz Aeroflot'un varış ülkelerindeki Europcar lokasyonlarında Aeroflot müşterilerine çok özel araç kiralama fırsatları sunmaktadır.

Miles&More

Miles&More

2014'ten bu yana Miles&More 25 milyon üyesiyle Avrupada’ki en büyük yolcu bağlılık programıdır. Yolcularına Avrupa'nın 13 büyük havayolu şirketleri olan Lufthansa, Avusturya Havayolu Grubu, LOT Polonya Havayolu, İsviçre Uluslararası Havayolu, Adria Havayolu, Hırvatistan Havayolu, Condor Flugdienst, Luxair, Brüksel Havayolu, Germanwings, Air Astana, Air Malta ve Jet Havayolu'nda fırsatlar sunmaktadır.

Neden Europcar'ı Seçmeliyim?

...

7/24 yol yardımı

Roadside assistance content

...

Gizli ücret yok

No hidden charges content

...

Tüm havaalanlarında 7/24 hizmet

Service ın most airports content

...

Son model araç filosu

Only new rental cars content

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Dünyanın Lider Araç Kiralama Şirketi Web Sitesi

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi