Kapat

İzmir'de Araç Kiralama

İzmir'de Araç Kiralama

Adnan Menderes Havalimanı İzmir ve Manisa, Aydın gibi komşu illerine hizmet veren uluslararası havalimanı. Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Başbakanı Adnan Menderes'in adının verildiği havalimanı, İzmir şehir merkezine 18 km. mesafede, Gaziemir ilçesinde yer almaktadır.

Türkiye’nin en önemli turistik bölgelerinden ve ithalat ihracat merkezlerinden biri olan İzmir, İstanbul ve Bursa’dan sonra en çok ihracat yapılan üçüncü ildir. Bu sebeple İzmir, yoğun trafik akışının olduğu kentlerden biri olma özelliğini taşımaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı ise 2011 yılı itibariyle yolcu trafiği bakımından ülkemiz havalimanları arasında dördüncü sırada yer almaktadır.

İzmir'de bir araç kiralayarak Türkiye'nin en büyük ve en etkileyici liman kentlerinden bir tanesini keşfedin. Bu şehir birçok tarihi anıt, kültürel mekan ve dikkat çekici birden fazla peyzaj sunmakta olup genellikle 'Batının İncisi' olarak bilinmektedir. İzmir'in tarihi pazar bölgesi olan Kemeraltını ziyaret ederek güzel hediyeliklerden ve yerel ürünlerden edinin veya Konak İskelesini ziyaret etmenizden önce Konak Meydanına giderek İzmir Saat Kulesinin güzelliğini seyredin.

İzmir'den yapacağınız oto kiralama ile, Ege bölgesindeki bir çok turistik beldeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İster otoyol, isterseniz de kıyı kıyı oya gibi işlenmiş sahil boyunca birçok güzelliği görerek, Europcar'ın sağladığı otomobille emniyetli sürüş yapabilirsiniz.

Europcar'ı Neden Seçmeliyim

  • Kolay Online Rezervasyon: Ara, Seç, Rezervasyon
  • Ekspres pick-up hizmeti mevcut
  • Günlük, Haftalık, Aylık, Kısa ve Uzun Vadeli Araç Kiralama
  • Yeni Araç Filosu
  • Ödüllü Araç Kiralama Şirketi

Kiralama Yerleri

Teklifler ve Promosyonlar
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Türkiye‘nin batıya açılan kapısı İzmir, çok kültürlü, hoşgörülü, zengin tarihi ve kültürel geçmişinin yanı sıra doğal güzellikleri ve kumsallarıyla ülkemizin en popüler tatil yerlerine ev sahipliği yapıyor. Hem doğa hem tarih hem de deniz tatili sevenleri mutlu edecek kadar zengin ve çeşitli.

Daha fazla bilgi >

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Dünyanın Lider Araç Kiralama Şirketi Web Sitesi

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi